string(7) "/clanky" string(14) "/www/index.php" string(14) "/www/index.php"

Články

Nepořádek

Nepořádek

upozornění od Karsit Agro, a.s. na nepořádek na pronajatem pozemku určeném pro větve

číst více
Pomoc pro Daníka

Pomoc pro Daníka

 Vážený pane starosto, vážení zastupitelé,

obracíme se na Vás po čase s prosbou o finanční pomoc malému Daníkovi z Dehtova u Dvora Králové n/L, který od narození trpí spastickou formou dětské mozkové obrny. Zároveň velice děkuji za Vaši podporu v minulých letech.

Daník více než čtyři roky tvrdě cvičí. Umí si sednout, leze po kolínkách, učí se zvednout se na nohy, obléknout si tričko. Nyní se dostal do stádia, kdy ho již svaly nechtěly pustit dál, cvičení bylo bolestivé, protažení svalů náročné. Proto 6. 9. podstoupil operaci ULZIBAT, kde mu specialista na 19 místech nařízl vlákno na svalu, aby se svaly mohly více natáhnout. Po operaci musel být 14 dní v klidu, ale už za měsíc jej čekaly další měsíční terapie (a dalších 2x 68 000 Kč), kdy intenzivně trénoval vstávání. Ale výsledek je úžasný (viz. jeho stránky).

Přestože to všechno dohromady je obrovská dřina, Daník se se svým postižením pere jako lev. Šanci, kterou od Vás před čtyřmi lety dostal, bere vážně. Cvičí rád a říká: „ Já to dám!“

Přispějete-li Daníkovi na jeho transparentní účet 272369282/0300 jakoukoliv částkou, bude moci cvičit dál. Více informací o Daníkovi na www.terapieprodanika.cz.  Děkujeme.

Pokud mi můžete pomoci s propagací Daníkových stránek www.terapieprodanika.cz, zveřejněním plakátku na vašich stránkách, případně rozšířením přiloženého plakátku mezi vaše občany, moc mi pomůžete a předem Vám za to moc děkuji.

Sbírka byla oznámena KÚ Královéhradeckého kraje. Děkujeme.

S přáním hezkého dne

Dana Rejlová
členka zastupitelstva obce Zábřezí-Řečice

číst více
Pedersen - tuky z kuchyně

Pedersen - tuky z kuchyně

Nově bude Pedersen odvážet kuchyňské tuky - stačí je dát do plastové láhve a položit na popelnici se směsným odpadem - odvoz bude zdarma.

číst více
PF 2020

PF 2020

Obec Třebihošť přeje Vám i Vašim blízkým šťastné a pohodové vánoční svátky plné radostných překvapení a milých setkání.

číst více
Úřední hodiny paní starostky

Úřední hodiny paní starostky

Ve čtvrtek 14.11.2019 se ruší úřední hodiny starostky obce. Omlouvám se, ale budu pracovně v Hořicích - kdyby někdo z Vás měl zájem přijít na Spirituál Kvintet, videomapping.... přikládám plakát.

číst více
aktualizováno: 10. 8. 2019 01:30, Martin Stránský