Vítejte na stránkách obce Obec Třebihošť, chcete si nastavit zobrazení:

Rezervace

Sportoviště

Sportoviště

Hřiště je vhodné pro hraní tenisu, nohejbalu, volejbalu, fotbalu a basketbalu. Na hřiště je nutné mít přezůvky s vhodnou podrážkou.
Ceník hřiště: Obyvatelé s trvalým pobytem v obci Třebihošť mají vstup zdarma. Ostatní návštěvníci hřiště platí za využítí 120,-/hod.aktuálně volno
Tělocvična

Tělocvična

V Tělocvičně se nachází stůl na ping pong, i s vybavením. Po dohodě může být tělocvična využita k jiným sportovním účelům. Při využívání tělocvičny je nutné mít přezůvky.
Ceník tělocvičny: Obyvatelé s trvalým pobytem v obci Třebihošť platí 12,-/hod. Ostatní návštěvníci platí 60,-/hod.

aktuálně volno
Velká společenská místnost

Velká společenská místnost

Velká společenská místnost je vhodná pro pořádání společenských akcí, pro 30-40 lidí. K dispozici je vybavená kuchyň, krbová kamna, toalety, terasa, prostor na grilování - gril není součástí vybavení.  
Ceník: Využití velké společenské místnosti mají povoleno pouze obyvatelé s trvalým pobytem v obci Třebihošť, za cenu 1.090,-Kč.

aktuálně volno
Malá společenská místnost

Malá společenská místnost

Malá společenská místnost je vhodná pro pořádání společenských akcí, pro 15 - 20 lidí. Součástí je kuchyňka, bez lednice a sporáku, toalety. V malé společenské místnosti jsou krbová kamna.
Ceník: Malou společenskou místnost mají povoleno využívat pouze obyvatelé s trvalým pobytem v obci Třebihošť, za cenu 240,-Kč.

aktuálně volno
Celý areál

Celý areál

Velká společenská místnost, malá společenská místnost, sportoviště, tělocvična.


aktuálně volno
aktualizováno: 30. 4. 2019 14:30, Martin Stránský